Červen 2018

Slovo autora

15. června 2018 v 15:24 | Mgr. Jiří Gutknecht
Tento blog byl původně založen k jinému účelu, který nakonec zůstal nevyužit, proto jsem se rozhodl jej využít jinak a prodiskutovat zde s veřejností porušování svých občanských práv v našem "právním " a "demokratickém" státě a zároveň bych si zde rád přečetl příspěvky dalších lidí, jejíchž práva byla v současném režimu porušena. Zejména by mě zajímaly jejich zkušenosti s kanceláří ombudsmana, s vymahatelností práva atd., anebo zda zažili nějaký ten Kocourkov odporující zdravému rozumu podobě jako já. Uvítal bych i příspěvky týkající se šikany na pracovištích.
Jak se můžete dočíst zejména v článku VIP debilové..., vyniká zde zejména debilita a naprostá neschopnost naší současné ombudsmanky Mgr. Anny Šabatové, o níž se sice všeobecně ví, nicméně tato dáma byla, podobě jako za starého režimu, vykopnuta nahoru a drží se dobrého koryta. Více se můžete dozvědět z mých dalších článků a videí, na něž odkazuji v tomto blogu.
Zatím jsem sem přesunul a upravil některé články ze svého léčitelského blogu, u nějž jsem tak chtěl zachovat něho původní poslání a pozitivní charakter. Návštěvníky tohoto blogu bych rád pozval i do optimističtěji laděného blogu http://jirigutknecht.blog.cz/1302.
Těším se tedy na hojné příspěvky.